Yaşam

Esnaf eğitim kampında bir araya geldi

Çeşitli şubelerde faaliyet gösteren 44 oda başkanı ve yönetim kurulu üyesi Büyükşehir’in eğitim kampında buluştu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından Oda Liderleri İstişare Toplantısı ve Eğitim Programı düzenlendi. Darıca Balyanoz Eğitim Kampı’nda düzenlenen programa Kocaeli’nde çeşitli mesleklerde faaliyet gösteren 44 oda başkanı ve yönetim kurulu üyesi katıldı. Kamu kurumlarının üst düzey yönetici ve uzmanlarının mevzuat konularında eğitimler verdiği programda odaların talep ve beklentileri de dile getirildi.

İSTİŞARE GELİŞTİRİLMESİ GEREKİYOR

Programda bir konuşma yapan Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler Daire Başkanı Sabahattin Yamak, oda temsilcilerine katılım ve katkılarından dolayı teşekkür etti. Esnaf odalarıyla istişare ve işbirliği kültürünün daha da geliştirilmesi gerektiğini söyleyen Yamak, kente katkı sağlayacak her çalışmaya omuz verdiklerini söyledi. Yamak, “Brand City Kocaeli yolunda en iyi yerel hizmeti vermek için daha çok çalışacağız” dedi.

BAŞKAN BÜYÜKAKIN’A TEŞEKKÜRLER

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Kadir Durmuş, kamp imkanı sağlayan ve tüm oda liderlerini bir araya getiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a teşekkür etti. . Esnaf odalarına yapılan her takviyenin vatandaşı geri getirecek bir hareket olduğunu vurgulayan Durmuş, eğitim programının tüm Kocaeli’ye hayırlar getirmesini diledi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu